Saugi saulutė

Štai ir atėjo taip ilgai lauktos atostogos, kai pagaliau su visa šeima galėsite pailsėti prie jūros, palikę visas problemas ir rūpesčius namuose. Kas gali būti nuostabiau nei gulėti paplūdimyje, mėgautis maudynių jūroje malonumais, šildytis saulutėje ir įgauti gražų, vienodą odos įdegį. Mažyliai linksmai stato smėlio pilis ir džiaugiasi šiltomis maudynėmis, ne mažiau nei tėvai mėgaujasi poilsiu ir saule.

Bet kad mūsų lūkesčiai nesužlugtų ir nesugadintume savo atostogų nuotaikos, labai svarbu nepamiršti, kad mūsų odai reikia patikimos apsaugos nuo saulės spindulių.

Visi žino, kad saikingi saulės spinduliai daro teigiamą poveikį mūsų sveikatai - saulės spinduliai skatina vitamino D gamybą, kuris reikalingas tiek vaiko, tiek suaugusio organizmui fosforo, kalcio įsisavinimui ir kaulinio audinio atsinaujinimui. Tačiau piktnaudžiaujant saulės spinduliais ir per ilgai kaitinantis, kenkiame odai, tokiu būdu skatiname ląstelių nykimą ir senėjimą, padidiname onkologinių susirigimų tikimybę.

Todėl atostogaujant svarbu atminti, kad saugiausia degintis tuomet, kai saulės aktyvumas yra mažiausias -  nuo 9 iki 11 val. arba nuo 16 iki 18 val, nepamirškite naudoti apsaugines odos priežiūros priemones nuo saulės.

Apsaugos priemonių nuo saulės serija Bübchen turi visus reikalingus komponentus patikimai ir saugiai odos priežiūrai. Apsaugos priemonių nuo saulės serija Bübchen skirta apsaugoti vaikų ir suaugusiųjų odą nuo neigiamo ultravioletinių spindulių poveikio. Apsaugos priemonių nuo saulės serija Bübchen ne tik saugo odą, bet ir ja intensyviai drėkina, rūpinasi oda saulės vonių metu.

Serijos sudėtis

  • Pienelis nuo saulės su apsaugos faktoriumi 30 ir 50 (kūdikiams, turintiems jautrią odą)
  • Pienelis nuo saulės KIDS su apsaugos faktoriumi 50 (nuo 3 metų)
  • Purškiklis nuo saulės KIDS su apsaugos faktoriumi 30 (nuo 3 metų)

Visos priemonės nuo saulės turi stiprius hipoalerginius UVA ir UVB filtraus, puikiai apsaugo net ir jautriausią odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Sudėtyje esantys natūralūs augaliniai aliejai maitina, minkština odą, atstatojos drėgmės balansą ir palaiko natūralias apsaugines odos funkcijas. Antioksidantas vitaminas E saugo ląsteles nuo priešlaikinio senėjimo, o pantenolis su heliotropinu ramina nuo saulės pavargusią odą.

Bübchen apsaugos priemonėse nuo saulės nėra parafininių aliejų ir konservantų. Jos atsparios vandeniui, lengva naudoti ir greitai įsigeria.

Apsaugos faktorius (SPF) rodo, kiek kartų priemonė nuo saulės prailgina odos apsaugos trukmę (vaiko natūrali odos apsauga trunka lygiai 5 minutes). Taigi, saugaus buvimo saulėje trukmė yra lygi: SPF * 5 min.

Pavyzdžiui, pienelio su SPF 20 saugus naudojimassaulėje yra 100 minučių (20 * 5 = 100), po to vėl reikia pakartotinai užtepti pienelio. Apsaugos priemones nuo saulės reikia naudoti pakartotinai, jei po maudynių nusausinate odą rankšluosčiu. Tėvai turi žinoti, kad vaikams iki 12 mėnesių amžiaus reikia vengti būti tiesioginiuose saulės spinduliuose.
 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko